Yunanistan turu

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Yunanistan turu

, Istanbul Çıkışlı
  • Ana Kategori :
    Yurtdışı
  • Alt Kategori :
    Kültür Turu, Mavi Yolculuk
  • Süre :
    5 Gün

ŞEKER BAYRAMIPARİSTailwind Havayolları ile3 Gece

0 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Yunanistan turu Kalkış: Istanbul Tur Tarihi : Süre : 5 Gün
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

* Tailwind Havayolları ile İstanbul (Saw) / Paris  / İstanbul (Saw) uçak bileti

* Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli 

* Seyahat sağlık sigortası (10 EURO)

* Tercihinize göre seçeceğiniz kategori otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama

* Paris şehir turu  

* Alan/Otel/Alan transferleri

* Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayanlar

* Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL)

* Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

* Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar

* Müze ve ören yerleri girişleri

* Schengen vizesi (115 Euro)

özel otobüsümüzle panoramik Paris şehir turu. Bu turumuzda Eiffel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli ve Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un mezarı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer. Odaların alınmasının ardından dinlenebilmeniz için serbest zaman. Akşam ise arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Paris by night ve Lido Show turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde.Geceleme otelinizde.

Tur Programı

09  Eylül 2010            İSTANBUL – PARİS  

Sabiha Gökçen Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Tailwind Havayollarının özel uçuşu ile saat 07.00 de Paris’e hareket. Yerel saat ile 09.20 de varış ve ardından alanda bekleyen özel otobüsümüzle panoramik Paris şehir turu. Bu turumuzda Eiffel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli ve Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un mezarı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer. Odaların alınmasının ardından dinlenebilmeniz için serbest zaman. Akşam ise arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Paris by night ve Lido Show turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde.Geceleme otelinizde.

 

10  Eylül 2010            PARİS

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Eiffel Kulesi, Seine Nehri gezisi, Notre Dame Katedrali ve Ressamlar Tepesi turuna ve yine ekstra olarak organize edilecek Versailles Sarayı turuna katılabilirler. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde.

 

11  Eylül 2010            PARİS

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan tam gün Disneyland turuna katılabilirler. Tur bitiminde Paris otelimize dönüş. Geceleme otelinizde.

 

12  Eylül 2010            PARİS – İSTANBUL

Sabah kahvaltının ardından alışveriş ve kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman. Daha sonra rehberinizin bildireceği saatte havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Tailwind Havayollarının özel uçuşu ile 16.05 de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına hareket. Yerel saat ile 20.15 de varış ve turumuzun sonu.

Eiffel Kulesi, Seine Nehri turu,
Paris şehrinin en önemli turistik mekanlarından oluşan kültürel içerikli bu turumuzda gün boyunca şehrin güzelliklerini keşfedeceğiz:
Paris by night
60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya esliğinde izlemeden

Ulaşım

Tailwind Havayolları ile

Standart Otel

,

Rahatınızı garantileyecek lüks ve konforlu oteller

Oda Kahvaltı, Sauna, klima, oda servisi ...

Aradığını her türlü konfor yanıbaşınızda

,

© 2024 Elitema(Hd14v2_Ht4_P3_F4)